Бабата и дядото на 9-годишния Стефко, който почина в генералтошевското
село Кардам, продължават да обвиняват лекарите от Спешна помощ за
смъртта на внука си и отказват да приемат, че детето е починало заради
силна отрова за гризачи, предава БНТ.Отравяне със силен химически препарат против гризачи е основната версия за смъртта на момченцето, заяви вчера главният прокурор Сотир Цацаров.





