четвъртък, 21 ноември 2019 г.

Състезателите на КСА ”Нефтохимик 2011” отново с достойно представяне на ДТ ”Млад акробат”

На държавния турнир, който се проведе на 16.11.2019 г. в гр. Горна Оряховица, в конкуренция с 250 акробати от 11 клуба, децата от КСА "Нефтохимик 2011" завоюваха златни медали и призови места в почти всички възрасти. Това беше последното състезание за младите спортисти през тази изключително успешна година.

Равносметката е: финали на Европейско първенство, участие и медали от 4 международни турнира и държавно първенство "Млад акробат."

Треньорският екип пожелава на всички свои състезатели следващата 2020 г. да бъде още по-успешна.

 Вече започна подготовката за поредното предизвикателство, което ще е Световна купа със съпътстващ турнир през месец април 2020 г., а домакин ще бъде гр. Бургас.
Ето и постигнатите успехи на ДТ "Млад акробат":

Индивидуално момичета 6-9 г.:
Силвена Фенерова - 2 място
Стефани Тодорова - 4 мястo
Вяра Апостолова - 6 място
Лия Неделчева - 8 място
Арина Трунова -17 място
Велизара Асенова -18 място
Анджелина-Мерилин Терчева - 20 място

Женски двойки 6 - 12 години.:

Пролетина Иванова и Вилиана Костадинова - 1 място
София Христова и Анна - Мария Желязкова - 3 място
Данислава Николова и Димана Костадинова - 4 място
Мая Георгиева и Катерина Кемурджиева - 6 място,
Жанин Георгиева и Стефани Георгиева - 18 място

Женски тройки 6 - 12 години:

Анастасия Шорина, Красимира Чобанова, Меглена Юлиева -1 място
Християна Георгиева, Кристиана Георгиева, Румина Керчева - 6 място

Мъжка четворка 6 - 12 години:

 Асен Тишев, Николай Томов, Денислав Жечев, Мартин Парашкевов - 2 място

Женски двойки 8 - 14 години:

Илияна Вичева и Веселина Цанева - 1 място

Ивайла Николова и Паолина Йорданова - 3 място,
Елица Деведжиева и Михаела Белчева - 5 място

Женски тройки 8 - 14 години;
Жаклин Стоянова, Даниела Грудова, Маргарита Тодорова - 1 място,
Ася Ненкова, Галина Ганева, Ралица Кирова - 3 място,
Камелия Лазарова, Йоана Господинова, Моника Тащан - 4 място

Смесени двойки 8 - 14 години:
Ива Трифонова и Даниел Борисов - 1 място
Катерина Петрова и Пламен Янев - 2 място

Мъжки четворки 8 - 14 години:

Николай Калпакова, Виктор Янев, Кристиян Манолов, Мартин Челебиев - 1 място,
Стилиян Господинов, Денис Хипке, Йоан Тодоров, Даниел Данков - 2 място.

Новините от днес и със задна дата